Zapisy na katechezę

Przed nami kolejny rok duszpasterski i katechetyczny. Rodziców, którzy chcieliby przygotować dzieci do I Komunii świętej i Bierzmowania proszę o dokonanie zapisu na katechezę w nowym roku katechetycznym. Zapisy dotyczą tych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie trwające dwa lata. Pierwszy rok przygotowania do I Komunii rozpoczyna się zazwyczaj w klasie 2, a pierwszy rok przygotowania do Bierzmowania w klasie 8. Oprócz tego planowana jest także katecheza dla chętnych od 4 do 7 klasy.
Doświadczenie ostatniego roku pokazało, że nie możemy sobie jeszcze pozwolić na duże grupy katechetyczne. Dlatego proszę zapisywać się na katechezy w swoich parafiach. O zapisy w naszej parafii proszę osoby, które uczęszczają do naszego kościoła. Ostateczny termin zapisu to dzień spotkania organizacyjnego dla rodziców (data podana jest w formularzu zgłoszeniowym).

Zapisów na katechezę przygotowującą do I Komunii świętej można dokonać za pomocą tego linku.

Zapisów na katechezę przygotowującą do Bierzmowania można dokonać za pomocą tego linku.

Zapisów na katechezę dla chętnych od 4 do 7 klasy można dokonać za pomocą tego linku.

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
« sie   paź »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930