1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
– we wtorek – Święto Matki Bożej Różańcowej
– w piątek – O 19.00 Msza święta w języku polskim. Po mszy świętej modlitwa różańcowa.
– w sobotę – Msza święta niedzielna w języku polskim o 19.30. Po niej adoracja z modlitwą różańcową w trakcie trwania adoracji.
– w niedzielę – Msze święte w języku polskim o godzinie 9.00 i 13.00. Przed poranną mszą świętą modlitwa różańcowa. Po mszy świętej porannej zapraszamy serdecznie na wspólną kawę.
2. W najbliższą sobotę na godzinę 10.00 serdecznie zapraszamy na pierwszą katechezę w języku polskim. Całość zakończymy mszą świętą o godzinie 13.00. Tego dnia wieczorem na godzinę 18.00 serdecznie zapraszamy na wspólne rozważanie Pisma świętego metodą Lectio Divina.
3. 13 października na godzinę 18.00 serdecznie zapraszamy na mszę świętą i ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
4. W najbliższą środę 8 października startuje katecheza dla dorosłych Sycamore. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji w aktualnościach.
5. Po skończonych mszach świętych dzieci mogą zabrać do domu pomoc w rozumieniu niedzielnej Ewangelii i przynieść podpisaną karteczkę do losowania małych nagród za wykonane zadanie. Losowanie odbywa się w każdą trzecią niedzielę miesiąca po mszy świętej o 13.00. Wtedy też są specjalne kazania dla dzieci w czasie mszy świętej. Zachęcamy do brania udziału.
6. Na nadchodzący tydzień niech Pan Bóg błogosławi!
ks. Sławomir Czuba
tel. 954 12 921